За колабораціонізм судитимуть жителя Луганської області, - прокуратура

Прокурори Черкаської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно жителя Луганщини за фактом пособництва державі - агресору.

За даними слідства, житель Старобільського району Луганської області, у листопаді – грудні 2022 року був добровільно призначений окупаційною адміністрацією Луганської області на посаду «начальника Старобельского межрайонного управления по эксплуатации газового хозяйства филиала Государственного унитарного предприятия «ЛУГАНСКГАЗ».

На вказаній посаді чоловік, підтримуючи та реалізуючи рішення держави-агресора, а також керуючись їхнім законодавством, організовує роботу очолюваного міжрайонного управління, забезпечує постачання матеріальних ресурсів, зокрема природнього газу, органам окупаційної адміністрації держави-агресора та її збройним формуванням, таким як «администрация Старобельского района луганской народной республики», територіальним підрозділам «министерства чрезвычайных ситуаций и ликвидации последствий стихийных бедствий луганской народной республики» і «министерства государственной безопасности луганской народной республики».

Наразі обвинувачений продовжує працювати на користь ворога в незаконно створеному органі влади на тимчасово окупованій території Луганської області.
Стосовно нього тривають розшукові заходи.

Досудове розслідування та оперативний супровід у кримінальному провадженні здійснювали я співробітники УСБУ в Черкаській області.
Санкцією ч. 1 ст. 111-2 КК України передбачено покарання у виді позбавленням волі на строк від 10 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від 10 до 15 років та з конфіскацією майна або без такої.
19.01.2024 11:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter