Судитимуть 65-річного жителя Старобільського району Луганщини, який пішов на співпрацю з окупантами

Судитимуть 65-річного жителя Старобільського району Луганщини, який пішов на співпрацю з окупантами За повідомленням Черкаської обласної прокуратури, прокурори Черкаської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно жителя Луганщини, який пішов на співпрацю з державою-агресором.

Слідством встановлено, що 65-річний житель Старобільського району Луганської області, усвідомлюючи протиправність та незаконність дій окупаційних органів влади так званої лнр, з листопада 2022 року обійняв посаду «директора госсударственного предприятия луганской народной республики «Стрелецкий конный завод № 60», який знаходиться на тимчасово окупованій території Міловської селищної громади Старобільського району Луганської області.

Очоливши незаконно створене підприємство, чоловік організовує і забезпечує провадження ним господарської діяльності з метою наповнення бюджету лнр за рахунок коштів, отриманих від господарської діяльності.

Указане підприємство займається вирощуванням, селекцією та реалізацією коней, а також вирощуванням і реалізацією зернових, технічних культур та іншої продукції рослинництва і тваринництва.

Наразі обвинуваченого оголошено в розшук.

Досудове розслідування та оперативний супровід у кримінальному провадженні здійснювали співробітники УСБУ в Черкаській області.

Санкція ч. 4 статті 111-1 КК України передбачає покарання у вигляді штрафу до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавлення волі на строк від трьох до п’яти років, з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від десяти до п’ятнадцяти років та з конфіскацією майна.
10.01.2024 18:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter