Прокуратура: За несплату понад 3,5 млн. грн. ПДВ судитимуть директора черкаського підприємства

За процесуального керівництва прокурорів Черкаської обласної прокуратури повідомлено про підозру директору одного з черкаських підприємств за фактами умисного ухилення від сплати податків, внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, а також використання підроблених документів.

За даними слідства, директор товариства, яке займається оптовою торгівлею хімічними продуктами, використовуючи підроблені документи, з листопада 2015 року до липня 2018 року відображав недостовірні відомості в податковій звітності щодо придбання агрохімічної продукції.

У такий спосіб підприємство ухилилося від сплати податку на додану вартість на суму понад 3,5 млн грн.

Досудове розслідування в кримінальному провадженні здійснюють слідчі СВ Черкаського РУП ГУНП в Черкаській області, оперативний супровід – працівники УСБУ в Черкаській області.

Санкція ч. 1 ст. 212 КК України передбачає покарання у вигляді штрафу від п’яти тисяч до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого; ч. 1 ст. 366 КК України – у вигляді штрафу від двох тисяч до чотирьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років; ч. 4 ст. 358 КК України – у вигляді штрафу до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до двох років.
27.12.2023 09:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter