Замирайло виголосив у суді останнє слово. Сказав про "незаконні негласні слідчі розшукові дії" відносно нього

Як інформує ZMI.ck.ua, в Придніпровському районному суді Черкас 22 грудня вчергове відбулося засідання у справі колишнього депутата від партії ОПЗЖ Олександра Замирайла, якого звинувачують в колабораціонізмі.
Замирайло виголосив у суді останнє слово. Сказав про "незаконні негласні слідчі розшукові дії" відносно нього

Сьогодні обвинувачений мав право скористатися останнім словом.

Замирайло сказав, що відносно його сім'ї проводили "незаконні негласні слідчі розшукові дії".

— Так, розмови були між мною і дружиною. Але це не заборонено Законом України. Ці розмови не принесли нікому ніякої шкоди й за межі квартири не вийшли. До того ж, Служба безпеки України надала для розгляду не оригінали записів, а дублікати. Я ніколи раніше не притягувався ні до адміністративної відповідальності, ні до кримінальної. Я не зробив жодного злочину щодо України, — розповів Замирайло.

Суддя пішов до нарадчої кімнати для прийняття рішення. Вирок у справі оголосять 25 грудня об 11:00.

Нагадаємо, що Олександру Замирайлу повідомили про підозру в державній зраді в серпні 2022 року. За інформацією СБУ, він не лише виправдовував російську агресію проти нашої держави, а й планував очолити окупаційну адміністрацію на Черкащині.

Серед матеріалів справи: переписки та записи розмов Замирайла, в яких він підтримував російську агресію проти України та глорифікував окупантів, зокрема використав фразу: "Ну, давай за побєду, за побєду росії в етой войнє, за побєду росії во всьом мірє".

Сам же Замирайло запевняє, що його позиція "була й є проукраїнською".
23.12.2023 12:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter