Черкаська прокуратура: Ще ніколи ми не були такими неупередженими, як у справі Одарича (дубль 2)

Черкаська прокуратура: Ще ніколи ми не були такими неупередженими, як у справі Одарича (дубль 2) Прокуратура Черкаської області прокоментувала рішення суду по «справі Одарича».
…Прокурором отримано рішення Придніпровського районного суду міста Черкаси про обрання стосовно колишнього міського голови міста Черкаси запобіжного заходу у вигляді особистого зобов’язання.
Судом встановлено, що слідчим та прокурором доведено докази обставин, які свідчать про обґрунтованість підозри вказаній особі у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. ч. 1, 2, ст. 172, ч. 2 ст. 364, ч. 3 ст. 382 КК України (грубе порушення законодавства про працю, зловживання службовим становищем, невиконання судового рішення).
Окрім того судом встановлено наявність ризиків, які дають підстави вважати, що підозрюваний може переховуватись від органу розслідування та суду, незаконно впливати на потерпілих і свідків, перешкоджати кримінальному провадженню, знищити документи та вчиняти інші кримінальні правопорушення.
Враховуючи стан здоров’я підозрюваного та його запевнення під час судового розгляду про дотримання всіх умов кримінального провадження, судом застосовано до колишнього голови міста Черкаси запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання.
Зокрема, підозрюваний зобов’язаний прибувати за кожною вимогою суду та органу розслідування, не відлучатися з місця проживання та не змінювати його без дозволу слідчого, прокурора або суду.
Водночас, у разі встановлення підстав для застосування підозрюваному іншого запобіжного заходу, слідчий або прокурор вправі звернутися з відповідним клопотанням до суду.
Досудове розслідування триває.
12.06.2013 10:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter