ДБР: Двох уманських правоохоронців судитимуть за жорстоке побиття підлеглих

Працівники ДБР завершили досудове розслідування щодо командира взводу правоохоронного органу в місті Умань та його заступника.

Обвинувальний акт направлено до суду.

Встановлено, що у липні 2023 року вони побили двох підлеглих через те, що ті доповіли вищому керівництву про розкрадання бензину у взводі. Потерпілі стверджували, що за цим стоять саме посадовці їхнього підрозділу.

Коли заступник командира взводу дізнався про доповідь підлеглих, він поїхав до одного з них додому та наказав йому сісти до автомобіля на розмову. Натомість він почав бити підлеглого, а потім відвіз на одне із СТО в Умані, де до побиття приєднався командир взводу.

Потерпілого повалили на землю та били руками і ногами. Потім командир взводу зняв з потерпілого металевий карабін, надягнув собі на кулак та почав бити чоловіка в груди, через що той отримав перелом ребра.

Через кілька днів заступник командира взводу побив другого підлеглого. Спочатку він запропонував підвезти його додому з місця служби, а коли той сів до автомобіля – почав його бити руками по голові.

Потерпілий намагався втекти, але заступник командира взводу наздогнав його та продовжив побиття. У результаті чого чоловік отримав садна на руках та синці на тілі. Заступник командира також намагався відібрати у підлеглого табельну зброю.

Тепер правоохоронці обвинувачуються у перевищенні службових повноважень, що супроводжувалось насильством, вчиненому групою осіб (ч. 1 ст. 28, ч. 2 ст. 365 КК України).

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 8 років.
23.11.2023 14:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter