В Умані та Уманському районі зупинено діяльність мережі нелегальних гральних закладів

За процесуального керівництва Черкаської обласної прокуратури правоохоронцями припинено діяльність мережі нелегальних гральних закладів на території міста Умані та Уманського району.

За даними слідства, група осіб організувала в ігрових закладах проведення азартних ігор через мережу Інтернет.

У межах кримінального провадження за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 2032 КК України (організація або проведення азартних ігор), проведено санкціоновані обшуки та вилучено понад 50 комплектів комп’ютерної техніки, сервери адміністраторів закладів, флеш-накопичувачі, камери відеоспостереження, чеки, чорнові записи щодо протиправної діяльності.

Вилучене використовувалося для організації та проведення грального бізнесу.

Крім того, у ході обшуків вилучено грошові кошти в сумі понад 150 тис. грн, ймовірно, отримані від незаконної діяльності.

На цей час тривають слідчі та процесуальні дії, спрямовані на виявлення та фіксацію всіх обставин вчинення кримінального правопорушення та притягнення винних осіб до кримінальної відповідальності.

На підставі зібраних доказів вирішуватиметься питання щодо повідомлення про підозру особам, причетним до вчинення злочину.

Досудове розслідування в кримінальному провадженні здійснюють слідчі слідчого управління ГУНП в Черкаській області за оперативного супроводу працівників Управління стратегічних розслідувань в Черкаській області ДСР Нацполіції України.

Санкцією ч. 1 ст. 2032 КК України покарання у вигляді штрафу від десяти тисяч до сорока тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю строком на один рік.
23.11.2023 13:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter