До 8 років позбавлення волі засуджено жителя Краматорського району, який "зливав" ворогу інформацію про позиції ЗСУ, - прокуратура

За публічного обвинувачення прокурорів Черкаської обласної прокуратури жителя Донеччини визнано винним у несанкціонованому поширенні інформації про рух, переміщення та розміщення Збройних Сил України та інших військових формувань в умовах воєнного стану.
Його засуджено до 8 років позбавлення волі.

Прокурор у суді довів, що 26-річний житель Краматорського району Донецької області, де проходить лінія зіткнення українських Сил оборони з військами ворога, зливав» ворогу інформацію про позиції Збройних Сил України на Донеччині.

Упродовж 2022-2023 років він передавав представникам так званої днр відомості та точні координати місць дислокації техніки та особового складу Збройних Сил України, у тому числі підрозділів протиповітряної оборони.

У свою чергу ворог використовував розвідувальну інформацію для нанесення ракетного та артилерійського ураження.

У квітні 2023 року чоловік був затриманий за місцем проживання, безпосередньо під час передачі інформації представникам країни – агресора.

З моменту затримання обвинувачений перебуває під вартою.

Досудове розслідування та оперативний супровід у кримінальному провадженні забезпечували співробітники УСБУ в Черкаській області.
14.11.2023 10:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter