Апеляційний суд підтвердив вирок працівникові Черкаського центру комплектації, який виправдовував агресію росіян - 2 роки ув'язнення

За принципової позиції прокурорів обласної прокуратури апеляційний суд відмовив у задоволенні апеляційної скарги адвоката в інтересах чиновника однієї із державних установ м. Черкаси, якого судом засуджено до 2 років позбавлення волі за виправдовування, визнання правомірною та заперечення збройної агресії рф, а також глорифікацію її учасників.

Вирок суду першої інстанції залишено без змін.

Нагадаємо, що прокурори в суді довели, що упродовж квітня – липня 2022 року співробітник одного з територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки у телефонних розмовах зі своїми близькими родичами та знайомими висловлював проросійські погляди та наративи, підтримував дії учасників збройної агресії рф.

Він заперечував звірства російських військових у Бучі, при цьому звинувачуючи Збройні Сили України, вважав українців ворогами, з якими він воює.

Із займаної посади чиновника звільнено.

Суд визнав обґрунтованими доводи прокурора про необхідність застосування покарання у вигляді реального позбавлення волі.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали працівники УСБУ в Черкаській області.
19.10.2023 09:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter