У Смілі алкоголік, вбивши матір, звів рахунки з власним життям

Як повідомляють у СЗГ УМВС області, до чергової частини Смілянського міськвідділу міліції звернулась жінка та повідомила, що не може зайти до будинку своєї колишньої свекрухи. Жінка розповіла, що вона разом із сином приїхала з Росії провідати стареньку, раніше вона було одружена з сином цієї жінки, та не витримавши його пияцтва вона з ним розлучилася. Хоча з колишнім чоловіком жінка і перестала спілкуватися, з його ж матір’ю вона і надалі продовжувала підтримувати дружні стосунки, і її син любив бабусю та частенько їздив до неї в гості. Приїхавши цього разу до Сміли, щоб привітати бабусю з 8 березня, дома вони нікого не застали. Двері до будинку були зачинені, а телефон не відповідав.
Працівники міліції негайно вирушили за вказаною адресою. Дійсно, двері до будинку були зачинені на замок, а навколо будинку були відсутні сліди. Коли двері до будинку відчинили та працівники міліції зайшли до середини, то побачили прямо біля вхідних дверей тіло бабусі. У сусідній кімнаті на ліжку знаходився її мертвий син. Поблизу нього, на подушці, лежав закривавлений кухонний ніж.
Оперативників відразу насторожив той факт, що двері до будинку були зачиненні зсередини. Правоохоронці розпочали огляд місця події. При розмові з сусідами працівники міліції довідались, що декілька днів тому чули в будинку сварку, але не звернули на це уваги, адже чоловік полюбляв випивати і часто сварився зі своєю матір’ю. Покази свідків та речові докази наштовхували правоохоронців лише на одну думку - саме син причетний до вбивства своєї матері. Більш детальний огляд місця події та висновки судово-медичної експертизи підтвердили найгірші сподівання правоохоронців. Як з’ясували працівники міліції – чоловік в стані сильного алкогольного сп’яніння завдав удари кухонним ножем своїй матері в область серця, після чого та майже миттєво померла. Зрозумівши що скоїв непоправиме, чоловік звів рахунки з життям за допомогою того ж самого ножа.
12.03.2012 17:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter