Жителя Корсунь-Шевченківського засуджено до 3-х років ув'язнення за ухилення від мобілізації

За публічного обвинувачення прокурорів Корсунь-Шевченківського відділу Смілянської окружної прокуратури визнано винним місцевого жителя, який ухилився від призову на військову службу під час мобілізації.

Прокурор у суді довів, що 27-річний житель м. Корсунь-Шевченківський, перебуваючи на військовому обліку в Черкаському РТЦК та СП, будучи належним чином повідомленим про наслідки неявки за викликом, з метою ухилення від призову за мобілізацією без поважних причин не прибув до військкомату для подальшого проходження військової служби.

Обвинувачений ще у вересні минулого року пройшов медичний огляд та був визнаний придатним для військової служби. У березні 2023 року він отримав під особистий підпис повістку про виклик до РТЦК та СП для відправлення у військову частину.

Однак, намагаючись уникнути служби в Збройних Силах України, переховувався від працівників військкомату, а в подальшому і від слідства.

У суді обвинувачений беззаперечно визнав свою вину.

Суд визнав чоловіка винним у вчиненні вказаного злочину та призначив покарання у вигляді позбавлення волі строком на 3 роки, на підставі ст. 75 КК України звільнив від відбування покарання з встановленням іспитового строку на 2 роки.
16.10.2023 20:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter