Прокуратура: Апеляційний суд підтвердив вирок у 15 років позбавлення волі жителю Черкас за держзраду

За принципової позиції прокурорів обласної прокуратури апеляційним судом залишено в силі вирок суду першої інстанції, яким жителя м. Черкаси засуджено до 15 років позбавлення волі за державну зраду.

Нагадаємо, що прокурори в суді довели, що 46-річний місцевий лікар, на виконання завдань представників ФСБ РФ збирав та передавав розвідувальну інформацію на користь держави-агресора. Її пересилав своїм кураторам через месенджер «Telegram».

Дані стосувалися розміщення блокпостів, військових об’єктів та адмінбудівель правоохоронних органів на території м. Черкаси та області.

Також агент спецслужби РФ виїхав до одного з міст на Черкащині для встановлення та передачі ворогу відомостей про дислокацію підрозділу протиповітряної оборони Збройних Сил України, який знаходиться в безпосередньому оточенні одного з ключових об’єктів критичної інфраструктури енергетичної галузі.

Фігуранта було затримано безпосередньо під час передачі здобутих ним відомостей про місце дислокації систем ППО української армії.

З січня 2023 року вказана особа перебуває під вартою.
21.09.2023 12:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter