Прокуратура: Начальник Золотоніського райвідділу земресурсів визнав незаконність видачі держактів на 3 га землі в Коробівці та Кединій Горі

Прокуратура: Начальник Золотоніського райвідділу земресурсів визнав незаконність видачі держактів на 3 га землі в Коробівці та Кединій ГоріЗолотоніською міжрайонною прокуратурою завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно колишнього начальника районного відділу земельних ресурсів (наразі виконувача обов’язків Черкаського науково-дослідного та проектного інституту землеустрою), передбаченого ч. 2 ст. 367 КК України (службова недбалість, що спричинила тяжкі наслідки).
Як інформують у прес-службі прокуратури Черкаської області, вказана особа, неналежно виконуючи свої службові обов’язки, видала з порушенням вимог земельного законодавства державні акти про право власності на земельні ділянки загальною площею понад 3 га, які розташовані в адміністративних межах сіл Кедина Гора та Коробівка, що в прибережній захисній смузі Кременчуцького водосховища.
Оскільки підозрюваний свою вину визнав повністю, за результатами розслідування до Золотоніського міськрайонного суду обвинувальний акт направлено з угодою про визнання винуватості.
04.06.2013 12:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter