Прокуратура: Двом жителям Луганщини, які пішли на службу до агресора, повідомлено про підозру

За процесуального керівництва прокурорів Черкаської обласної прокуратури повідомлено про підозру у пособництві державі-агресору двом жителям Луганщини.

Слідством встановлено, що один з підозрюваних, 53-річний луганчанин, у листопаді 2022 року добровільно погодився на співпрацю ворогом та обійняв посаду так званого начальника Краснолучского межрайонного управления по эксплуатации газового хозяйства филиала Государственного унитарного предприятия «ЛУГАНСКГАЗ» у смт Хрустальне (Красний Луч) Луганської області.

Ще один підозрюваний, 67-річний житель м. Кадіївка Луганської області, у грудні 2022 добровільно обійняв посаду «начальника Стахановского межрайонного управления по эксплуатации газового хозяйства филиала Государственного унитарного предприятия «ЛУГАНСКГАЗ» у м. Кадіївка.

На вказаних посадах чоловіки, підтримуючи та реалізуючи рішення держави-агресора, забезпечували передачу матеріальних ресурсів у вигляді природного газу органам окупаційної адміністрації рф та її збройним формуванням, зокрема територіальним підрозділам «министерства внутренних дел луганской народной республики» та «министерства государственной безопасности луганской народной республики».

Наразі підозрювані продовжують працювати на ворога в незаконно створених органах на тимчасово окупованій території Луганської області. Стосовно них тривають розшукові заходи.

Досудове розслідування та оперативний супровід у кримінальних провадженнях здійснюють співробітники УСБУ в Черкаській області.

Санкція ч. 1 ст. 111-2 КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 10 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від 10 до 15 років та з конфіскацією майна або без такої.
05.09.2023 15:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter