Прокуратура: У Черкасах зупинена робота псевдолікувального приватного закладу

За процесуального керівництва прокурорів Черкаської обласної прокуратури повідомлено про підозру п’ятьома особа за незаконне позбавлення волі людей.

Слідством встановлено, що група осіб організувала на території м. Черкаси приватний заклад під виглядом реабілітаційного центру для лікування від алкоголізму та наркоманії, в якому в жорстких умовах незаконно утримували людей.

Підозрювані вводили в оману родичів алко- та наркозалежних осіб, отримуючи від них кошти за так зване лікування, якого в закладі не надавали.

На момент проведення правоохоронцями обшуків в закладі незаконно утримувалися понад 30 осіб, які були позбавлені можливості вільно пересуватися, спілкуватися з родичами та близькими, а також були змушені підкоритися «режиму» з обов’язковим незаконним використанням їх праці.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють слідчі СУ ГУНП в Черкаській області за оперативного супроводу співробітників Черкаського управління ДВБ НП України.

Санкція указаної статті Кримінального кодексу України передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк до п'яти років або позбавлення волі на той самий строк.
29.08.2023 13:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter