Прокуратура: Працівниці культури Черкаського району повідомлено про підозру за розтрату 150 тис. грн.

За процесуального керівництва прокурорів Смілянської окружної прокуратури повідомлено про підозру посадовій особі за фактом службового підроблення та розтрати бюджетних коштів.

За версією слідства, керівник відділу культури однієї із територіальних громад Черкаського району уклала з підприємством договір підряду про виконання робіт з проведення капітального ремонту закладу культури.

Підрядник у ході виконання умов зазначеного договору у повному обсязі не виконав передбачені роботи та з метою одержати кошти з місцевого бюджету склав завідомо неправдиві офіційні документи, які погодив і підписав замовник. У результаті чого з бюджету зайво сплачено майже 150 тис. грн.

Санкція ч. 2 ст. 191 КК України передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк до п'яти років або позбавлення волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років; санкція ч. 1 ст. 366 КК України передбачає покарання у вигляді штрафу від двох тисяч до чотирьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років
16.08.2023 08:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter