39-річного жителя Черкаського району за зберігання і збут канабісу засуджено до 9 років позбавлення волі

За публічного обвинувачення прокурорів Черкаської обласної прокуратури апеляційний суд ухвалив вирок, яким чоловіка засуджено до 9 років позбавлення волі з конфіскацією майна за незаконне придбання, зберігання та збут особливо небезпечного наркотичного засобу.

Нагадаємо, 39-річний житель Черкаського району придбав особливо небезпечний наркотичний засіб – канабіс, та зберігав його за місцем свого проживання з метою подальшого збуту.

Під час обшуку працівниками поліції було виявлено та вилучено вказаний наркотичний засіб в особливо великих розмірах, а також знаряддя, які чоловік використовував для його подрібнення та фасування.

Суд першої інстанції визнав обвинуваченого винним у незаконному придбанні та зберіганні особливо небезпечного наркотичного засобу в особливо великих розмірах без мети збуту (ч. 3 ст. 309 КК України) та призначив покарання у вигляді 5 років позбавлення волі з випробуванням з іспитовим строком на 2 роки.

Однак прокурор у суді апеляційної інстанції обґрунтовано довів м’якість призначеного покарання судом першої інстанції та безпідставне неврахування усіх обставин кримінального провадження. Зокрема щодо кількості вилученого наркотичного засобу, який розфасовано у чисельні пакунки різного розміру, наявності знарядь для подрібнення та фасування наркотичного засобу, а також інші факти, що свідчать про незаконні дії обвинуваченого, спрямовані на подальший збут наркотичного засобу задля власного збагачення.

За результатами апеляційного розгляду суд скасував вирок районного суду, ухваливши новий вирок, яким чоловіка засуджено до реального покарання у вигляді 9 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Вказаний вирок апеляційного суду вступив у законну силу з моменту його проголошення.
05.07.2023 10:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter