Черкаська прокуратура оскаржуватиме виправдальний вирок начальнику райвідділу ДВС, що обвинувачувався в одержанні хабара

Прокурори Черкаської обласної прокуратури підтримували державне обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно начальника одного з районних відділів державної виконавчої служби області за фактом одержання неправомірної вигоди.

Так, службовець обвинувачувався в тому, що діючи в межах своїх повноважень, висловив пропозицію чоловікові, який звернувся, щоб зняти арешти з банківських рахунків, надати йому неправомірну вигоду в розмірі 10 000 гривень за його ж сприяння.

Посадовця було затримано під час одержання неправомірної вигоди.

За результатами розслідування кримінального провадження обвинувальний акт щодо нього направлено до суду.

Вироком суду обвинуваченого виправдано з мотивів недоведення наявності в його діях складу кримінального правопорушення.

Черкаська обласна прокурора не погоджується з вироком та наразі процесуальний прокурор готує апеляційну скаргу на рішення суду першої інстанції.
28.06.2023 14:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter