Прокуратура: На Черкащині суд передав державі власність громадянина РФ вартістю понад 100 млн. грн.

За клопотанням прокурора Черкаської обласної прокуратури суд передав власність вартістю понад 100 млн грн, яка належать громадянину рф, до Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами.

Раніше прокуратура зверталася до суду з клопотання про накладення арешту на корпоративні права, статутний капітал та нерухоме майно приватного акціонерного товариства, яке пов’язане з компаніями держави-агресора.

За даними слідства, підприємство у м. Черкаси, засновником та співвласником якого є громадянин рф, займається ринком нерухомості. Фактично ПАТ – одне з основних торговельних майданчиків на території обласного центру під продаж промислових товарів, будматеріалів, продуктів харчування, медичного устаткування тощо.

Крім того, громадянин рф – власник понад 15 підприємств, що зареєстровані на території держави-агресора.

Їх філії працюють в тимчасово окупованому Криму. Звідти постачаються продукти харчування та вироби медичного призначення російським силовим структурам.
Підприємства сплачують податки та інші обов’язкові платежі до бюджету рф. З нього виділяються кошти на потреби збройних сил держави-агресора, що вчиняють воєнні злочини в Україні.

Процесуальні дії проведено в рамках кримінального провадження за фактами фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України, а також пособництва державі-агресору (ч. 3 ст. 110-2, ч. 1 ст. 111-2 КК України)

Досудове розслідування здійснюють слідчі ТУ ДБР, розташованого у місті Києві.
19.06.2023 13:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter