У Черкасах чоловік отримав 5 років ув'язнення за скоєння серії крадіжок

За публічного обвинувачення прокурорів Черкаської обласної прокуратури апеляційний суд ухвалив вирок, яким чоловіка засуджено до 5 років позбавлення волі за вчинення крадіжок та несанкціоноване втручання в роботу інформаційних, електронних, комунікаційних систем (ч. 3 ст. 185, ч. 4 ст. 185, ч. 1 ст. 361 КК України).

Нагадаємо, що обвинувачений, будучи особою, яка має незняту та непогашену судимість за вчинення тяжких злочинів, у тому числі проти власності, на початку вересня 2021 року, шляхом підбору ключа проник до будинку потерпілої, звідки викрав її мобільний телефон, грошові кошти та пенсійне посвідчення.

У подальшому, використовуючи викрадений мобільний телефон із сім-карткою, що є фінансовим номером клієнта банку, з вересня 2021 року до лютого 2022 року, здійснював несанкціоновані операції, у результаті чого заволодів грошовими коштами потерпілої на загальну суму понад 40 000 грн.

Він, же у лютому 2022 року в умовах воєнного стану, за попередньою змовою групою осіб, проникли до будинку іншого потерпілого, звідки викрали будівельний електроінструмент, вартістю майже 9 000 грн.

Судом обвинуваченого визнано винним у вчиненні вказаних злочинів та засуджено до 5 років позбавлення волі, проте від відбування призначеного покарання звільнено з іспитовим строком на 3 роки.

Прокурор у суді апеляційної інстанції обґрунтовано довів м’якість призначеного покарання судом першої інстанції.

За результатами апеляційного розгляду суд скасував вирок районного суду в частині призначення покарання, ухваливши новий вирок, яким чоловіка засуджено до реального покарання у вигляді 5 років позбавлення волі та взято під варту із зали суду.
16.06.2023 09:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter