Директор черкаського ТОВ може потрапити за грати за умисну невиплату зарплати працівникам

Директор черкаського ТОВ може потрапити за грати за умисну невиплату зарплати працівникам Прокуратурою міста Черкаси завершено здійснення процесуального керівництва ходу досудового розслідування та направлено до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно директора одного з черкаських приватних підприємств. Він підозрюється у вчиненні правопорушення, передбаченого ст. 175 ч. 1 КК України (невиплата заробітної плати).
– За наявності достатніх коштів на рахунку підприємства директор безпідставно не виплачував за період з листопада 2012 року по січень 2013 року заробітну плату 12 працівникам приватного підприємства. Заборгованість перед громадянами становить майже 30 тисяч гривень. У той же час, усупереч вимогам законодавства, директор використав частину коштів на господарські та інші потреби. У ході розслідування заборгованість з виплати зарплати відшкодовано, – повідомляє прокурор міста Олександр Маслюк.
Як інформує прес-служба прокуратури міста Черкаси, тепер суд дасть правову оцінку діям керівника підприємства та визначить міру його відповідальності. Відповідно до законодавства, за подібні правопорушення передбачено позбавлення волі на строк до двох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
13.05.2013 17:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter