Черкасиводоканал: з початку року в Черкасах вкрали 26 кришок люків

Черкасиводоканал: з початку року в Черкасах вкрали 26 кришок люків За інформацією прес-служби КП «Черкасиводоканал», в Черкасах почастішали випадки викрадення люків. З початку року з колодязів водопостачання та водовідведення викрадено 26 кришок. Збитків від того незаконного промислу набігло вже майже на 25 000 грн. Лише за останні п'ять днів мисливці за металом “привласнили” 19 люків.
- Про відкритий люк біля будинку нас повідомляють жителі міста, - розповідає начальник диспетчерської служби КП “Черкасиводоканал” Віктор Давидович. - Ми негайно, за вказаною адресою, направляємо бригаду для первинного обстеження. Вже на місці працівники підприємства огороджують небезпечне місце, проводять заміри, і до кінця дня встановлюють кришку.
Відкриті люки представляють серйозну небезпеку для черкащан, - зазначив директор КП “Черкасиводоканал” Сергій Овчаренко. - Тож прикро, що заради невеликої наживи викрадачі кришок піддають небезпеці життя людей.
За словами директора підприємства, мисливці за металом завдають значних збитків Водоканалу, адже на відновлення однієї кришки необхідно близько тисячі гривень.
На тротуарах та зелених зонах водоканалівці накривають люки залізобетонними кришками, які виготовляють самостійно, замість металевих і чавунних. Злодіїв мало цікавить те, що відсутність люка на проїжджій частині тягне за собою можливість попадання в цю пастку автомобіля, а на тротуарі — до травмування пішохода. Тож найбільшу пильність черкащанам слід проявляти у віддалених та малоосвітлених районах міста.
06.03.2012 10:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter