Прокуратура Черкас опротестувала виділення міськрадою під приватну забудову майже 2 га землі в Соснівці

Прокуратура Черкас опротестувала виділення міськрадою під приватну забудову майже 2 га землі в СоснівціЗа інформацією прес-служби прокуратури Черкаської області, прокурором міста Черкаси принесено протести на рішення Черкаської міської ради та незаконні дії службових осіб управління Держкомзему у м. Черкаси та Черкаському районі Черкаської області, за результатами розгляду яких державі повернуто землі лісів І групи площею 1,9 га.
Рішенням Черкаської міської ради 20-ти громадянам передано у власність земельні ділянки для будівництва і обслуговування жилих будинків, господарських будівель та споруд і внесено зміни до кадастрових даних щодо статусу вказаних земельних ділянок.
Перевіркою прокуратури міста Черкаси встановлено, що вказані земельні ділянки передані за рахунок земель, які обліковуються як ліси І групи.
Статтею 1 Лісового кодексу України визначено, що усі ліси на території України, незалежно від того, на землях яких категорій за основним цільовим призначенням вони зростають, та незалежно від права власності на них, становлять лісовий фонд України і перебувають під охороною держави.
Враховуючи вищевикладене, прокуратурою міста Черкаси принесено протест на вказане рішення міської ради, який задоволено та направлено для виконання до управління Держкомзему у м. Черкаси та Черкаському районі Черкаської області.
Проте, службові особи зазначеного управління зволікали зі внесенням змін до кадастрових даних щодо відновлення статусу земельних ділянок.
Зважаючи на це, прокуратурою міста принесено протест на незаконні дії службовців, за виконання якого відновлено статус земель лісів І категорії, а місту повернуто незаконно відчужену зелену зону площею 1,9 га.
06.03.2012 09:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter