Жительок Черкас та Чернівців засуджено за незаконні дії з інформацією, що має обмежений доступ, - прокуратура

За участі прокурорів Черкаської обласної прокуратури засуджено жительок міста Черкаси та міста Чернівці за незаконне збирання, копіювання та збут інформації з обмеженим доступом.

Вказані особи обвинувачувалися в тому, що маючи доступ до автоматизованої системи митного оформлення (АСМО), будучи обізнаними про заборону передачі службової інформації третім особам, копіювали інформацію щодо транспортних засобів із вказаної бази та за допомогою месенджерів «WhatsApp» і «Telegram» передавали її підписникам Тelegram-каналів.

Дії останніх кваліфіковано за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 361-2 КК України (несанкціонований збут інформації, яка оброблюється в електронно-обчислювальних машинах (комп'ютерах), автоматизованих системах, комп'ютерних мережах або зберігається на носіях такої інформації, та організація несанкціонованого збуту вказаної інформації).

Суд визнав обвинувачених винними та призначив покарання у вигляді 4 років позбавлення волі, встановивши їм іспитовий строк та поклавши на них ряд обов’язків, які перевірятимуться відповідними державними органами.

Досудове розслідування в кримінальному провадженні здійснювалося слідчими УСБУ в Черкаській області.
04.08.2022 16:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter