Соснівський райсуд засудив убивцю до 12-ти років позбавлення волі

Прокуратурою міста Черкаси підтримано державне обвинувачення у суді стосовно 24-річного чоловіка, який визнаний винним у скоєнні розбійного нападу, поєднаного з заподіянням тяжких тілесних ушкоджень, що призвели до смерті потерпілого, а також у шахрайстві. Про це повідомляє прокурор міста Черкаси Олександр Маслюк.
Будучи раніше судимим за хуліганство, крадіжку та шахрайство та звільнившись із місць позбавлення волі, чоловік у вересні 2011 року, гостюючи у родичів в Умані, шахрайським шляхом заволодів мобільним телефоном уманчанина. В подальшому телефон він продав.
У листопаді того ж року у Черкасах злочинець позбавив життя 44-річного чоловіка. Напав на нього на вулиці вночі, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння. Вдарив потерпілого дерев’яною палицею по голові в області потилиці, а коли той упав, витяг з його кишень мобільний телефон та 200 гривень, після чого з місця вчинення злочину зник. Потерпілий наступного дня помер у лікарні. Злочинця було затримано в м. Умань.
За результатом розгляду справи Соснівським районним судом міста Черкаси позицію прокурора щодо міри покарання задоволено – обвинуваченого засуджено до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
18.04.2013 17:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter