Черкаські убозівці затримали 4 членів ОЗУ, які скоїли близько 10 злочинів в Черкаській та Кіровоградській областях

За інформацією СЗГ УМВС області, в Черкаській області викрито діяльність міжрегіональної організованої злочинної групи, до складу якої увійшли троє мешканців Черкаської та один мешканець Київської області, які протягом 2010 – 2012 років вчиняли розбійні напади, пограбування та крадіжки з офісів підприємств і організацій на території Черкаської і Кіровоградської областей. Злочинці ламали металеві решітки, розпилювали сейфи і забирали гроші, цінні речі, оргтехніку.

Вночі шляхом пошкодження металевих грат та вікна злочинці проникли в приміщення контори одного із фермерських господарств Кіровоградської області, звідки пошкодивши сейфи, викрали значну суму грошей та заволоділи телевізором «LG».

Таким самим способом зловмисники проникли в приміщення сільської ради Звенигородського району, в один з офісів у Кам’янському районі, до бухгалтерії одного із приватних акціонерних товариств Драбівського району, в контору фермерського господарства Кіровоградської області, до офісу однієї із фірм Городищенського району та в приміщення кар’єроуправління гранітного кар’єру Кіровоградської області.

Зухвалий напад учасники групи в масках здійснили в місті Сміла. Проникши до приміщення закритого акціонерного товариства, зловмисники безжально побили охоронця, зв’язали його скотчем, поклали на підлогу та накрили обличчя одягом. Потім із застосуванням електроболгарки розпиляли два сейфи і викрали з них та каси магазину близько 20 тисяч гривень та три електроболгарки. Зі слів охоронця, злочинці при вчиненні нападу користувалися радіостанціями для погодження своїх дій.

Шляхом проведення спеціальної операції працівники УБОЗу спільно із працівниками підрозділу швидкого реагування «Сокіл» затримали трьох учасників групи на території Черкаської області. Четвертого спільника було затримано в АР Крим. Правоохоронці встановили, що затримані були причетними до десяти злочинів, скоєних на території Черкаської та Кіровоградської областей.

В ході проведення затримання та санкціонованих обшуків за місцями проживання злочинців працівники міліції виявили і вилучили оргтехніку, маски, скотч, 6 радіостанцій, засоби проникнення, ломи, болгарки, електродрелі, які вказують на вчинення учасниками групи вищевказаних злочинів. Окрім цього, вилучено 4 автомобілі, які використовувались зловмисники для вчинення злочинів.

За місцем проживання одного із учасників виявлено та вилучено незареєстровану мисливську рушницю «ІЖ-К», 50 мисливських набоїв, револьвер «Magnum-4R» та бейсбольну біту. В домоволодінні іншого зловмисника правоохоронці виявили та вилучили близько 100 грамів речовини рослинного походження. Вилучені речові докази направлені на експертне дослідження.
03.03.2012 10:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter