У Черкаському суді обвинувачений контрабандист визнав провину і - не сів

У Черкаському суді обвинувачений контрабандист визнав провину і - не сівЗа інформацією прес-служби прокуратури Черкаської області, рішенням Соснівського районного суду міста Черкаси затверджено угоду про визнання винуватості між прокурором та обвинуваченим.
Згідно угоди, під час досудового розслідування, сторони кримінального провадження дійшли згоди щодо формування підозри, всіх істотних обставин та правової кваліфікації дій жителя міста Черкаси за ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 201, ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 359 КК України (контрабанда та незаконне використання спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації).
Установлено, що вказана особа, хотіла перемістити через кордон України з приховуванням від митного контролю спеціальний технічний засіб негласного отримання інформації.
В судовому засіданні обвинувачений у повному обсязі визнав свою винуватість у вчиненні кримінальних правопорушень.
В дебатах прокурор просив угоду затвердити та призначити обвинуваченому узгоджену з ним міру покарання у вигляді 3 років позбавлення волі, звільнивши його від відбування покарання з випробуванням терміном на 1 рік.
12.04.2013 16:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter