У Черкасах "прикрили" бізнес чоловіка, який без ліцензії переводив електронні гроші у готівку

У Черкасах "прикрили" бізнес чоловіка, який без ліцензії переводив електронні гроші у готівку За інформацією ДПІ у м. Черкаси, місцеві податківці виявили злочинну діяльність черкащанина із використанням новітніх технологій. Завдані державі збитки у вигляді несплати податків становлять понад 1,2 мільйони гривень.
Так, в ході проведення перевірки було встановлено, що громадянин міста Черкаси створив власний бізнес, який полягав в переведенні за комісійну винагороду електронних коштів (WebMoney Transfer або Яндекс) в готівкові чи навпаки в електронні. Сума комісійної винагороди становила від 2% до 10%, в залежності від виду електронних грошей (євро, американський долар, гривна, російський рубль) та країни переведення коштів. Для «конвертації» грошових коштів громадянин використовував пластикові картки, які відкриті на фізичних осіб, що не зареєстровані як суб‘єкти господарської діяльності на території Черкаської та інших областей України. Спільниками мешканця м.Черкаси через інтернет-ресурси та банківські установи були громадяни з Російської Федерації та Англії.
Громадянин не врахував необхідність ліцензування господарської діяльності із надання фінансових послуг та сплати податків з підприємницької діяльності.
Наразі триває досудове розслідування по кримінальному провадженню, відкритому слідчими податкової міліції за фактом умисного ухилення від сплати податків. Вживаються заходи щодо відшкодування завданих державі збитків.
27.03.2013 11:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter