Судитимуть двох інспекторів Уманської митниці, які пропускали квадроцикли та трицикли за заниженою в 4-5 разів вартістю

Як інформує пресслужба ТУ ДБР у м. Києві, завершено чергове досудове розслідування стосовно двох інспекторів Уманської митниці, де її працівники неодноразово пропускали на територію України квадроцикли та трицикли за заниженою вартістю у 4-5 разів.

Цю справу, яку вже скеровано до суду, умовно можна віднести до «економічної контрабанди», де підприємці приховали справжню вартість товару. Митник, у свою чергу, не став перевіряти та порівнювати ціни на офіційному сайті виробника цієї техніки. Деякі одиниці транспорту коштували понад 20 тис доларів, а в декларації було зазначено трохи менше 5 тис доларів.

Судитимуть двох інспекторів Уманської митниці, які пропускали квадроцикли та трицикли за заниженою в 4-5 разів вартістю

І тут питання, чи навмисно це було зроблено митниками чи це проста неуважність? Звісно що крапку у цьому питанні поставить суд.

Поки що, митники підозрюються у службовій недбалості, що спричинила тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України). За це їм загрожує позбавлення волі на строк до 5 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та зі штрафом до 750 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Кіндрат Булавін

Провінція
03.12.2021 15:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter