На Черкащині судитимуть поліцейського за отримання хабара в 300 доларів за непритягнення до кримінальної відповідальності

За процесуального керівництва прокурорів Черкаської обласної прокуратури повідомлено про підозру начальнику сектору дізнання одного з районних управлінь поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області за фактом отримання неправомірної вигоди.

За версією слідства, підозрюваний у жовтні 2021 року, користуючись своїм службовим становищем, умисно, з метою особистого збагачення висловив громадянину прохання надати йому особисто грошові кошти в сумі 300 доларів США за непритягнення останнього до кримінальної відповідальності та закриття кримінального провадження щодо нього. У подальшому, правоохоронець отримав неправомірну вигоду шляхом перерахування указаних грошових коштів на електронний гаманець.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчими третього слідчого відділу (з дислокацією в м. Черкасах) Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві.

Денис Сирцов

Провінція
25.11.2021 18:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter