На Черкащині військовослужбовця за вбивство у стані сп'яніння засудили до 9 років позбавлення волі

Як інформує Черкаська спецпрокуратура, 10 листопада ухвалою колегії суддів Черкаського апеляційного суду скасовано вирок Смілянського міськрайонного суду Черкаської області від 28.11.2019, яким вбивцю-військовослужбовця визнано невинуватим.

Установлено, що 01.10.2018 старший водій-електрик радіолокаційного відділення військової частини, розташованій у Черкаській області, перебуваючи в стані алкогольного сп`яніння, під час сварки з цивільним громадянином завдав останньому тілесні ушкодження та не менше 13 ударів ножем в область голови, шиї та грудної клітини. Від отриманих травм потерпілий помер.

28.11.2019 суд першої інстанції визнав обвинуваченого військовослужбовця невинуватим в умисному вбивстві. Черкаською спеціалізованою прокуратурою у військовій та оборонній сфері подано апеляційну скаргу на виправдувальний вирок.

10.11.2021 колегія суддів Черкаського апеляційного суду прийняла до уваги ретельно зібрані докази сторони обвинувачення та скасувала вирок суду першої інстанції з підстав невідповідності висновків суду, викладених у судовому рішенні, фактичним обставинам кримінального провадження.

Колегія суддів Черкаського апеляційного суду ухвалила новий вирок, яким вказаного військовослужбовця визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 115 КК України, («умисне вбивство»). Убивці призначено покарання у виді позбавлення волі строком на 9 років.

Денис Сирцов

Провінція
12.11.2021 15:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter