В Умані затримано члнів ОЗУ з Полтави, які "кошмарили" пілприємців

Як інформують у ГУНП у Черкаській області, 10 листопада оперативники управління стратегічних розслідувань в Полтавській області, карного розшуку та слідчі поліції області викрили злочинну групу, яка діяла під контролем так званого 31-річного «смотрящого» за Полтавою.

В Умані затримано члнів ОЗУ з Полтави, які "кошмарили" пілприємців
фото Нацполіції


У жовтні цього року до «кримінального авторитета» звернувся місцевий бізнесмен, аби той допоміг йому «покарати» своїх «кривдників». Чоловік мав намір отримати компенсацію «за неправильну поведінку» від групи місцевих жителів, з якими у нього виник побутовий конфлікт. За вказівкою «смотрящого», його чотири спільники, деякі з них раніше вже мали проблеми із законом, організували процес «покарання».

Останні силою та погрозами змусили потерпілого віддати їм 8 тисяч доларів США. Проте, під час передачі коштів, зловмисники наділи на голову чоловіка пакет, силою заштовхали до автомобіля та відвезли до приміщення, де побиттям та погрозами примушували його віддати їм ще певну суму коштів. Не отримавши бажаного, відібрали автомобіль потерпілого, вивезли за межі міста, де і залишили.

Одразу після звернення чоловіка до поліції, оперативники управлінь стратегічних розслідувань, карного розшуку та слідчі вжили необхідних заходів для встановлення причетних осіб.

10 листопада в Умані, що на Черкащині, за силової підтримки спецпідрозділу КОРД та співробітників управлінь стратегічних розслідувань Полтавській та Черкаській областях було затримано «смотрящого» за містом та одного з учасників угруповання. Ще одного – в Полтаві – затримали оперативники карного розшуку обласної поліції та УСР.

Кіндрат Булавін

Провінція
11.11.2021 16:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter