Офіс Генпрокурора: Верховний суд залишив у силі вирок начальнику управління ДАБК Черкаської міськради - 6 років позбавлення волі за хабар

Як інформує Офіс Генпрокурора, Верховним Судом залишено в силі вирок начальнику Управління державного архітектурно-будівельного контролю Черкаської міської ради. Його визнано винним в одержанні хабара. Суд призначив йому покарання – 6 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Крім того його позбавили рангу посадової особи органу місцевого самоврядування та права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій строком 3 роки.

Незважаючи на невизнання обвинуваченим своєї вини, прокурори у суді довели, що посадовець просив у директора ТОВ «Черкассільбуд» неправомірну вигоду за непроведення позапланової перевірки щодо правильності введення товариством об’єктів будівництва в експлуатацію.

Сторона захисту, не погодившись із вироком, оскаржувала його в апеляційній та касаційній інстанціях, де наполягала на скасуванні судового рішення та виправданні обвинуваченого.

Денис Сирцов

Провінція
02.11.2021 11:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter