58-річного жителя Черкас судитимуть за побиття членів сім'ї та погрози правоохоронцям

За процесуального керівництва Черкаської окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно 58-річного черкасця за фактом спричинення умисних легких тілесних ушкоджень членам своєї сім’ї та погрози вбивством щодо працівників правоохоронного органу у зв’язку з виконанням цими працівниками своїх службових обов’язків.

За даними слідства, обвинувачений у вересні поточного року, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, за місцем свого проживання вчинив кримінальні правопорушення, пов’язані з домашнім насильством, а саме спричинив малолітньому сину та дружині кілька ударів пряжкою паска в ділянки верхніх і нижніх кінцівок, у зв’язку з чим останні отримали легкі тілесні ушкодження.

У подальшому, перебуваючи в приміщенні територіального управління Нацполіції, під час складання стосовно нього протоколів про адміністративні правопорушення, висловив погрозу вбивством щодо правоохоронців.

На цей час зловмисник перебуває під дією запобіжного заходу у вигляді цілодобового домашнього арешту з покладенням на нього обов’язків утримуватися від спілкування з потерпілими та вживання алкогольних напоїв.

Кіндрат Булавін

Провінція
01.11.2021 10:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter