Черкащанина за проходження служби в "армії ЛНР" заочно засудили до 10 років позбавлення волі

За інформацією прокуратури Черкаської області, за результатами спеціального судового провадження, 28 жовтня Соснівський районний суд м. Черкаси визнав винним місцевого жителя у сприянні діяльності терористичної організації та призначив йому покарання у вигляді 10 років позбавлення волі.

Прокурором Черкаської обласної прокуратури, який підтримував публічне обвинувачення в суді, доведено, що бойовик, перебуваючи на території Луганської області, яка тимчасово підконтрольна представникам терористичної організації «Луганська народна республіка», з грудня 2018 року до березня 2020 року проходив військову службу на посаді водія-навідника танку танкового батальйону незаконного збройного формування «Луганська народна республіка» та сприяв діяльності вказаної терористичної організації.

Спеціальне досудове розслідування проводилося слідчим відділом Управління Служби безпеки України в Черкаській області за процесуального керівництва Черкаської обласної прокуратури.

На цей час засуджений переховується від правосуддя на тимчасово непідконтрольній українській владі території Луганської області.

Денис Сирцов

Провінція
29.10.2021 14:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter