Прокуратура домоглася суворішого покарання для жителя Черкас, який стріляв у жінку та побив її

25 жовтня за апеляційною скаргою прокурора Черкаським апеляційним судом скасовано вирок місцевого суду в частині призначеного покарання та ухвалено новий вирок, яким черкасця за нанесення умисного тяжкого тілесного ушкодження місцевій жительці засуджено до покарання у вигляді 5 років 6 місяців позбавлення волі.

За даними слідства, 21 березня 2021 року обвинувачений, перебуваючи в стані алкогольного сп`ягніння, з пневматичного пістолету здійснив не менше чотирьох прицільних пострілів в область голови потерпілої, а також наніс один удар тупим твердим предметом в область її голови, спричинивши останній тяжкі тілесні ушкодження.

Раніше вироком Соснівського районного суду м. Черкаси особу засуджено до покарання у вигляді 4 років позбавлення волі, що є нижчим від найнижчої межі, передбаченої санкцією вказаної статті.

З таким рішенням прокуратура не погодилася та на вирок суду прокурором подано апеляційну скаргу, у якій порушено питання про його скасування й ухвалення нового вироку, яким засудити обвинуваченого до реального позбавлення волі у межах санкції статті інкриміновано йому кримінального правопорушення.

Денис Сирцов

Провінція
28.10.2021 12:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter