Черкаський судмедексперт відмовився проводити експертизу ушкоджень, завданих журналістці Васильченко

Черкаський судмедексперт відмовився проводити експертизу ушкоджень, завданих журналістці ВасильченкоСудмедексперт КУ «Черкаське обласне бюро судмедекспертизи» Петро Г. відмовився провести експеризу ушкоджень, завданих журналістці Валентині Васильченко. Нагадаємо, вчора близько 10 години на Валентину Андріївну напала невідома жінка й ножем вдарила її в праву гомілку.
За словами В. Васильченко, судмедексперт не захотів знімати пов`язку з рани та виписав журналістці направлення до хірурга в поліклініку за місцем проживання. У направлені, зокрема, зазначено: «Прошу проконсультувати в зв`язку з пораненням правої гомілки ...».
- Виявляється, для судмедексперта направлення від правоохоронних органів на судмедекспертизу – звичайний папірець, який його ні до чого не зобов`язує, - сказала Валентина Васильченко. – Намагатимуся викликати лікаря до себе додому...
Сьогодні вдень слідчий з Соснівського РВ УМВС проведе відтворення вчорашнього нападу на Васильченко. Попри біль та кровотечу з рани, журналістка сказала, що обов`язково прийде на відтворення.
19.03.2013 13:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter