Директора ПП звинувачують у завданні 750 тис. грн. збитків бюджету під час ремонту Канівської ЦРЛ

За процесуального керівництва Черкаської обласної прокуратури повідомлено про підозру директору приватного підприємства, який є депутатом Черкаської обласної ради, за фактом вчинення службової недбалості, що призвела до спричинення тяжких наслідків.

За версією слідства, підозрюваний у ході виконання робіт по об’єкту будівництва «Капітальний ремонт приміщень приймального відділення головного корпусу КНП «Канівська ЦРЛ», яке входить до державної програми «Велике будівництво», не забезпечив належний контроль за обсягами виконаних робіт і допустив складання та видачу офіційних документів, до яких внесено неправдиві відомості в частині завищення обсягів будівництва, з подальшою оплатою за рахунок бюджетних коштів. Внаслідок бездіяльності директор підприємства завдав бюджету матеріальні збитки на загальну суму майже 750 тис. грн.

Раніше двом посадовим особам Департаменту будівництва Черкаської ОДА, які діяли в інтересах підрядника, повідомлено про підозру за фактом зловживання своїм службовим становищем та підроблення актів виконаних робіт.

Кіндрат Булавін

Провінція
28.09.2021 09:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter