В Умані сержант і прапорщик Збройних сил України через "нужду й безгрошів`я" грабували й гвалтували жінок

В Умані сержант і прапорщик Збройних сил України через "нужду й безгрошів`я" грабували й гвалтували жінокДо Уманського міськвідділу міліції почали надходити повідомлення від громадян про напади на їхніх жінок та доньок. Нападники відбирали у беззахисних жінок гроші, прикраси, матеріальні цінності. Характер вчинення злочинів вказував на те, що до них мають відношення одні й ті ж особи. Правоохоронці міста перейшли на посилений варіант несення служби, розпочалася ретельна перевірка та розшук зловмисників. За інформацією СЗГ УМВС області, невдовзі шляхом проведення оперативно-слідчих дій, злочинців було затримано.
Як з'ясували працівники міліції, затримані зловмисники є військовими і служать у Збройних силах України. Саме розбоями та грабежами вирішили підзаробити 23-річний та 31-річний сержант і прапорщик. На «полювання» виходили вночі, щоб жертви не могли їх розгледіти. Схема нападів у всіх випадках була схожою: йшли на зустріч одинокій дівчині або жінці, били, зривали прикраси та забирали дорогі, на їхню думку, мобільні телефони чи інші матеріальні цінності, потім … ґвалтували.
Першою жертвою стала беззахисна дівчина, яка поспішала додому. Впоратися з нею двом дужим чоловікам не викликало великих труднощів.
Наступною жертвою нападників стала жінка, яка знімала гроші з кредитної картки. Перевіривши рахунок, вона пішла додому, але побачила, що до неї наближаються двоє незнайомців. Жінка хотіла пришвидшити ходу, та її наздогнали – вдарили по голові, почали знущатися і вимагати гроші. Проте, окрім кредитної картки та мобільного телефону, потерпіла при собі нічого не мала. Тоді зловмисники зажадали пін-код картки, але й на рахунку грошей було небагато. Забравши останнє, зникли, залишивши нещасну наодинці зі своїм жахом. Наступний напад зловмисники скоїли вже зранку того ж дня: жінка саме поверталася додому – вона проводжала сестру на автобус. Як і в попередньому випадку, нелюди спочатку вдарили жінку по голові, потім почали душити і вимагати гроші. Нещасна почала благати своїх мучителів, щоб ті тільки її не вбивали, адже на неї вдома чекає маленька дитина. Жінка віддала нападникам все, що мала – 20 гривень та старенький мобільний телефон.
Наразі вони знаходяться під вартою, речові докази вилучено. Підозрювані каються в скоєному, кажуть, що на злочини штовхало безгрошів’я.
28.02.2012 12:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter