П'ятеро жителів Жашкова налагодили виробництво фальсифікованих засобів захисту рослин

За інформацією ГУНП у Черкаській області, 42-річний житель Жашкова та четверо місцевих мешканців налагодили виробництво фальсифікованої продукції засобів захисту рослин. Сировиною виступали дешеві аналоги препаратів, які мали у своєму складі ідентичну за властивостями діючу хімічну речовину, але були дешевшими від вартості препаратів відомих виробників.

Зловмисники продавали контрафакт аграріям по всій території України, а також на ринках і в місцях стихійної торгівлі "оптом" та в роздріб.
П'ятеро жителів Жашкова налагодили виробництво фальсифікованих засобів захисту рослин
фото Нацполіції

Фальсифікат виготовляли й складували на приватній території організатора. У приміщенні, будинку та автомобілях фігурантів правоохоронці виявили готову продукцію, сировину, а також паперове пакування з логотипами фірм, пластикову тару, етикетки з назвами препаратів та інше. За місцем здійснення незаконного виробництва фальсифікованої продукції, а також мешкання фігурантів провели вісім обшуків та вилучили 260 каністр з логотипами різних торгових марок, зокрема таких, як: «Syngenta», «Bayer», «DuPont», «Defenda», 15 пакетів з порошкоподібною речовиною, етикетки з логотипами торгових марок, блокноти з чорновими записами та товаротранспортні накладні.

Усього під час обшуку вилучено фальсифікату на загальну суму понад 1,5 млн гривень.

Кіндрат Булавін

Провінція
21.09.2021 17:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter