СБУ: У Черкасах та Одесі заблоковано мережу підпільних ігрових закладів

СБУ: У Черкасах та Одесі заблоковано мережу підпільних ігрових закладів За інформацією УСБУ в Черкаській області, працівники спецслужби заблокували діяльність мережі підпільних гральних закладів, які діяли із дотриманням конспірації з квітня-травня 2021 року. Організували її мешканці Черкас і Одеси, один з яких – колишній правоохоронець.

Ігрові зали в обох регіонах маскувались під непрацюючі кафе чи зачинені робочі приміщення. Працювали виключно для «своїх»: потрапити туди можна було «постійним клієнтам» або за рекомендацією та попередньою домовленістю.

З персоналом проводилися регулярні інструктажі на предмет того, як поводитися у випадку неочікуваних обшуків. У кожному із приміщень здійснювався постійний зовнішній і внутрішній відеонагляд. За попередніми оцінками, щомісячний тіньовий обіг зловмисників становив понад півтора мільйона гривень. Наразі перевіряється інформація щодо використання частини отриманих «прибутків» для фінансування країни-агресора.

У ході слідства проведено низку обшуків як за місцем проживання зловмисників, так і за адресами підпільних гральних залів. Вилучено:

• 48 одиниць комп’ютерного обладнання, призначеного для організації та проведення азартних ігор;

• записи із«чорною» бухгалтерією та списками «постійних клієнтів»;

• гроші, отриманні злочинним шляхом (добову виручку у сумі понад 50 тис. грн).

фото УСБУ

Кіндрат Булавін

Провінція
14.09.2021 12:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter