Нацполіція: 7-річний Андрій Лясов помер через травму голови та крововилив

Черкаська поліція оприлюднила причину смерті 7-річного Андрія Лясова в Черкасах. Дитина померла від травми голови та крововиливу.
Про це повідомив начальник Черкаського районного управління поліції Володимир Матюшенко, передає Укрінформ.

"6-го вересня був розтин, судово-медичні експерти отримали постанову на проведення експертизи. Після отримання всіх аналізів експерт дасть висновок. Зараз відомо, що смерть дитини наступила від травми голови та субдуральної гематоми", – сказав Матюшенко.

Поліція також перевірить покази батьків – матері та вітчима хлопчика. Згідно з поясненнями, мама знаходилася в столиці із лютого по березень, а також із травня по серпень. Там її нібито оперували, а чоловік був біля неї з кінця червня. Тобто у червні він залишив дітей — хлопчика та трирічну дівчинку - своїм батькам, доповів начальник Черкаського районного управління поліції.

24 серпня до реанімаційного відділення Черкаської обласної лікарні був доправлений 7-річний хлопчик. За словами медичного директора Черкаської обласної дитячої лікарні Наталії Волчкової, у нього були численні садна на тілі, гематома лобної частини голови, рвана рана нижньої губи та вуха, дефекти тканин на лівому стегні. Лікарі виявили пролежні на тілі дитини.

31 серпня Соснівський суд Черкас ухвалив узяти під варту на 60 діб нерідну бабусю хлопчика, а 4 вересня – її чоловіка. Обом повідомили про підозру за фактом залишення малолітньої дитини в небезпеці, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 3 ст. 135 Кримінального кодексу України).

Кіндрат Булавін

Провінція
07.09.2021 18:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter