Прокуратура: УК "Нова якість" не сплатила до бюджету майже 5,5 млн. грн. ПДВ

За інформацією Черкаської обласної прокуратури, затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно керівника господарюючого суб’єкта та його пособника за фактом умисного ухилення від сплати податків у великих розмірах та службового підроблення.

За даними слідства, керівник одного з товариств м. Черкаси, уклавши в 2019 році за результатами конкурсу договір щодо надання послуг із обслуговування на території міста Черкаси, до вартості яких включено податок на додану вартість, з метою мінімізації податкового зобов’язання зі сплати ПДВ, створив видимість надання вказаних послуг через 40 виділених, із очолюваного ним товариства, суб'єктів господарювання, які не були зареєстровані платниками податку на додану вартість.

Внаслідок вказаних дій до бюджету держави не сплачено податок на додану вартість на суму майже 5,5 млн грн.

У ході досудового слідства завдані державі збитки не відшкодовано, у зв’язку з чим в інтересах держави прокурором пред’явлено позов про стягнення несплачених податків в сумі 5,5 млн грн, а також накладено арешт на нерухоме майно суб’єкта господарювання вартістю 9,6 млн грн.

Від Провінції: у тексті прокуратури йдеться про дії УК "Нова Якість"

Денис Сирцов

Провінція

02.09.2021 11:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter