51-річну черкащанку, з вини якої 7-річний онук потрапив у лікарню в надзвичайному стані та з численними травмами, взято під варту

Як інформують у прокуратурі Черкаської області, Черкаською окружною прокуратурою здійснюється нагляд за досудовим розслідуванням резонансного кримінального провадження за фактом отримання тілесних ушкоджень 7-річним малолітнім жителем м. Черкаси, якого 24 серпня госпіталізовано до лікарні.

31 серпня слідчим суддею Соснівського районного суду м. Черкаси задоволено клопотання про обрання 51-річній жительці м. Черкаси запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Раніше 28.08.2021 жінці повідомлено про підозру за фактом залишення малолітньої дитини в небезпеці, зокрема, спостерігаючи поганий стан здоров’я хлопчика, не звернулася за професійною допомогою до закладів охорони здоров’я та намагалася самостійно надавати йому медичну допомогу, залишивши у небезпечному для життя стані травмовану дитину.

З метою забезпечення виконання підозрюваною процесуальних обов’язків, а також запобігання можливим спробам переховуватися від слідства та суду, 30.08.2021 стороною обвинувачення ініційовано взяття її під варту.

Денис Сирцов

Провінція
31.08.2021 15:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter