Прокуратура: У Черкасах за вбивство чоловіка виконавець та замовниця отримали 14-ть та 12-ть років позбавлення волі

Прокуратурою міста Черкаси підтримано державне обвинувачення у суді по кримінальній справі стосовно 51-річної та 38-річного жителів Черкас, за ознаками злочинів передбачених ч. 2 ст. 115, ч. 2 ст.15, ч. 2 ст. 190, ч. 2, 3 ст. 358 КК України (умисне вбивство з корисливих мотивів, підроблення та використання завідомо підробленого документа, замах на шахрайство).
Встановлено, що у березні 2011 року, обвинувачений, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, виконуючи замовлення обвинуваченої про вбивство її співмешканця, завдав тілесні ушкодження потерпілому, в результаті яких останній помер на місці.
Потім у квітні того ж року обвинувачені, підробивши документи, оформили довіреність від імені потерпілого на продаж його будинку. Продати будинок їм не вдалось, оскільки були затримані працівниками міліції.
У судовому засіданні підсудні свою вину у вчинені злочину не визнали.
За результатом розгляду Соснівським районним судом міста Черкаси позицію прокурора щодо міри покарання було задоволено, підсудну засуджено до 12, а підсудного – до 14 років позбавлення волі.
15.03.2013 15:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter