Прокуратура: Екс-директору "Черкаситорфу" та його спільнику загрожує до 12 років позбавлення волі за розкрадання 2 млн. грн.

Прокуратура: Екс-директору "Черкаситорфу" та його спільнику загрожує до 12 років позбавлення волі за розкрадання 2 млн. грн. Прокуратурою Черкаської області затверджено та звернено до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно директора державного підприємства «Черкаситорф» та його пособника.
Вказані особи підозрюються у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 191, ч. 1 ст. 209, ч. 2 ст. 366 КК України (привласнення, розтрата майна шляхом зловживання службовим становищем, легалізація доходів одержаних злочинним шляхом, службове підроблення).
Встановлено, що посадовці, протягом вересня – листопада 2011 року, виготовляючи підроблені документи, незаконно розтратили державні кошти у сумі 2 млн. грн.
Наразі обвинувальний акт розглядається в Соснівському суді міста Черкаси, обвинуваченим загрожує покарання у вигляді позбавлення волі від семи до дванадцяти років.
14.03.2013 11:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter