У Суботові історичні землі незаконно передавали в приватну власність

У Суботові історичні землі незаконно передавали в приватну власністьСпівробітники СБУ викрили протиправну діяльність службових осіб однієї із сільських рад Черкаської області, які незаконно відчужували земельні ділянки в межах охоронної зони Чигиринського історико-культурного заповідника.
Встановлено, що у 2006 році службові особи, порушуючи вимоги законодавства щодо підстав та порядку передачі у приватну власність земельних ділянок, які можуть перебувати лише в державній власності, видали незаконне рішення сільради про передачу у приватну власність майже 0,3 га землі в с.Суботів. У 2010 році за такою ж схемою отримала у власність в межах Замчища Богдана Хмельницького близько 0,2 га землі інша громадянка. Земельні ділянки є пам’ятками археології.
Слідчими УСБУ в Черкаській області за цим фактом порушено кримінальну справу.
27.02.2012 14:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
18:50 27.02.2012 Oksana_Kolisnyk:
От тепер і будь спокійним, коли мова йде про землі заповідників! Ні, таки вірно чинять у Корсунь-Шевченківському (пані Степенькіну маю на увазі), що вимагають тільки законних процедур. А хто хоче "творчого осмислення" законодавства, нехай сам своїми руцями на паперах свої підписи малює.