Провізор аптеки в Золотоніському районі реалізовувала сильнодіючі препарати без рецепту

Провізор аптеки в Золотоніському районі реалізовувала сильнодіючі препарати без рецепту Як інформують у ГУНП у Черкаській області, 6 липня працівники управління боротьби з наркозлочинністю в Черкаській області задокументували факт порушення встановлених правил обігу сильнодіючих лікарських засобів провізором аптеки в селі Домантово, Золотоніського району.

Жінка без рецепту реалізувала сильнодіючий лікарський засіб, який у своєму складі містить речовину, обіг якої обмежено, в кількості 4 упаковки, по 10 пігулок кожна, в загальній кількості 40 пігулок, чим порушила встановлені правила обігу сильнодіючих лікарських засобів.

Вилучене направлено для проведення відповідних судово – хімічних експертиз.

Зараз слідчі розслідують кримінальне провадження за частиною 1 статті 320 (Порушення встановлених правил обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів) Кримінального кодексу України. Жінці загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
08.07.2021 09:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter