Чотирьох жителів Черкас судитимуть за виготовлення та збут амфетаміну

Як інформують у прокуратурі Черкаської області, скеровано до суду обвинувальний акт стосовно 4 членів організованої групи за фактом виготовлення з метою збуту, перевезення, зберігання психотропної речовини в особливо великому розмірі та збуту цієї речовини на території Черкащини.

За даними слідства, місцевий безробітній житель організував та очолив злочинну групу з метою збуту амфетаміну на території м. Черкаси та м. Канів. За допомогою спеціального обладнання та сировини двоє членів групи систематично виготовляли психотропні речовини амфетамін та мефедрон в особливо великому розмірі. Виготовлену психотропну речовину особи фасували та перевозили до помешкання одного із обвинувачених, де і відбувався збут.

Грошові кошти, отримані від збуту психотропних речовин, використовувались організатором для продовження злочинної діяльності, зокрема, для подальшої закупівлі сировини та утримання місця для незаконного виготовлення психотропних речовин.

Нагадаємо, що під час досудового розслідування за місцями проживання обвинувачених проведено обшуки, за результатами яких виявлено та вилучено психотропні речовини в особливо великих розмірах, електронні ваги, ложки та інші предмети із нашаруванням порошкоподібної речовини та інші предмети злочинної діяльності.

В помешканні організатора злочинного угруповання та в гаражному приміщенні, яке він орендував, виявлено обладнання та сировину, призначені для виготовлення психотропних речовин, зокрема, скляна плоскодонна колба, холодильники, саморобні механічні мішалки, гофрований шланг із пластиковою кришкою, а також прекурсори в особливо великих розмірах.

Відносно 3 обвинувачених судом обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою.
24.06.2021 15:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter