Жителя Уманського району судитимуть за організацію підпільної нарколабораторії

За інформацією Уманської окружної прокуратури, скеровано до суду обвинувальний акт стосовно організатора лабораторії з виробництва психотропних речовин.

За версією слідства, 30-річний житель одного з сіл Уманського (колишнього Жашківського) району, за місцем свого проживання обладнав господарське приміщення з метою незаконного виробництва психотропних речовин у великих розмірах, та подальшого їх збуту, використовуючи для цього хімічні суміші та реактиви, які використовувались останнім для амфетаміну.

За результатами обшуку у приміщеннях, де проживав останній, виявлено та вилучено амфетамін, загальною масою понад 20 г. Також чоловік незаконно придбав та зберігав пластикові пляшки з сірчаною кислотою, одноразовий медичний шприц з рідиною темно-коричневого кольору, пакети з полімерного матеріалу з кристалічною речовиною жовтого кольору, відповідно які є прекурсорами, з метою їх використання для виробництва психотропної речовини — амфетаміну.

Крім того, вказаний громадянин незаконно зберігав за місцем свого проживання гранату РГД-5 з запалом УЗРГМ-2 до неї, розуміючи, що вказаний предмет відносяться до бойових припасів, зберігання яких заборонено без відповідного дозволу.

За результатами досудового розслідування Жашківським відділом Уманської окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за фактом виробництва, зберігання з метою збуту психотропних речовин, вчинених у великих розмірах, незаконного зберігання прекурсорів з метою їх використання для виробництва психотропних речовин та придбання і зберігання бойових припасів без передбаченого законом дозволу.
24.06.2021 09:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter